•  

ZAPRASZAMY WYSTAWCÓW PRODUKTÓW CERTYFIKOWANYCH NA XV ETPR

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza wystawców produktów certyfikowanych do zaprezentowania swoich wyrobów podczas trwania XV Europejskich Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem.
Zakopane Górna - Rówień Krupowa
11- 15 sierpnia 2024
zobacz więcej

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH - ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Bogactwo kolorowych strojów podhalańskich, do tego śpiew i żywiołowe tańce zespołów folklorystycznych to przepis na wyjątkowe wydarzenie:

                                                                                                      

 XV JUBILEUSZOWE Europejskie Targi Produktów Regionalnych

                                                                                                      

 

 Zakopane - Górna Rówień Krupowa

 

  11 - 15 sierpnia 2024

  POWIAT TATRZAŃSKI

 

 

 

zobacz więcej

XIV Europejskie Targi Produktów Regionalnych już za nami !

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie serdecznie podziękować za okazane wsparcie i  pomoc przy organizacji XIV Europejskich Targów Produktów Regionalnych, które odbyły się w dniach 11-15 sierpnia w Zakopanem

zobacz więcej

W TRZECI DZIEŃ XIV EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH ODBYŁ SIĘ KONKURS NA NAJLEPSZY PRODUKT

Najlepsze produkty spożywcze jury wybierało w czterech kategoriach. Były to produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego, produkty regionalne pochodzenia roślinnego, napoje regionalne oraz inne produkty regionalne w szczególności łączące produkty zwierzęce i roślinne.

zobacz więcej

,,KONKURSU NA NAJLEPSZY OSCYPEK 2023 ROKU - 15 SIERPNIA 2023 r.

Za nami ,,Konkurs na  najlepszy oscypek" XIV Europejskich Targów  Produktów Regionalnych.

Wygrał baca Jan Gawlak Socka- bacówka na Olczy, któremu serdecznie gratulujemy!

zobacz więcej

XIV Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Trzeci dzień Targów, to ,,Konkurs na najlepszy produkt spożywczy" XIV Europejskich Targów Produktów Regionalnych

zobacz więcej

WRESZCIE RUSZYŁY XIV EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Zapraszamy na Górną Rówień Krupową. Jesteśmy dla Państwa do 15 sierpnia

zobacz więcej

PROGRAM XIV EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH

Zapraszamy na Górną Rówień Krupową od 11 do 15 sierpnia !!!

 

 

#SpotkajmySięNaTargach

 

KATALOG WYSTAWCÓW XIV ETPR 2023:

https://publuu.com/flip-book/221646/528796

zobacz więcej

ZAPRASZAMY NA XIV EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

ZAKOPANE- GÓRNA RÓWIEŃ KRUPOWA

11 - 15 SIERPNIA

zobacz więcej

ZAPRASZAMY NA XIV EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

ZAKOANE GÓRNA RÓWIEŃ KRUPOWA

11 - 15 SIERPNIA

zobacz więcej

ZAPRASZAMY NA XIV EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH DO ZAKOPANEGO

Bądzcie  Państwo z nami od 11 do 15 sierpnia na Górnej Równi Krupowej.

zobacz więcej

PROGRAM XIV EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH JUŻ DOSTĘPNY

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych. 

zobacz więcej

ZAPRASZAMY NA XIV EUROPEJSKIE TARGI PRDUKTÓW REGIONALNYCH

ZAKOPANE - GÓRNA RÓWIEŃ KRUPOWA

11- 15 SIERPNIA

zobacz więcej

Spotkajmy się na Targach!

Już wkrótce, 11 sierpnia na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem rozpoczniemy XIV edycję Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

KARTY ZGŁOSZENIOWE NA XIV EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH JUŻ DOSTĘPNE!

Europejskie Targi Produktów Regionalnych dzięki swojej lokalizacji są miejscem przyjaznym  i dostępnym dla wszystkich. Usytuowane  na pięknej Górnej Równi Krupowej, gwarantują przestrzeń dla wystawców, odwiedzających i jednocześnie pozwalają na obcowanie z przepięknym widokiem Tatr.

 

 

 

zobacz więcej

XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych już za nami !

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie serdecznie podziękować za okazane wsparcie i  pomoc przy organizacji XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych, które odbyły się w dniach 11-15 sierpnia w Zakopanem.

zobacz więcej

XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 15.08.2022 r.

Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich, to główny punkt ostatniego dnia Targów. Koncert Kapeli Krzysztofa Trebuni - Tutki “Śleboda” i wyprawa po melodiach Karpat zakończyła tegoroczne Targi. 

zobacz więcej

Wybrano najlepsze produkty XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych (zdjęcia)

Najlepsze produkty spożywcze jury wybierało w czterech kategoriach. Były to produkty regionalne pochodzenia zwierzęcego, produkty regionalne pochodzenia roślinnego, napoje regionalne oraz inne produkty regionalne w szczególności łączące produkty zwierzęce i roślinne.

zobacz więcej

XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 14.08.2022 r.

Czwarty dzień Targów, to ogłoszenie wyników na najlepszy produkt spożywczy. Kolejne warsztaty organizowane w ramach Zarembku Tradycji przyciągnęły dzieci oraz dorosłych, a oczy turystów ucieszyły występy zespołów regionalnych. Na zakończenie dnia wystąpił zespół „Johip”.

zobacz więcej

XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 13.08.2022 r.

Trzeci dzień Targów, to konkurs na najlepszy produkt spożywczy, pokaz mody w wykonaniu Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Kościeliska oraz liczne warsztaty i występy zespołów regionalnych. Na zakończenie dnia wystąpił Zespół ,,Hop CUP”.

zobacz więcej

XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 12.08.2022 r.

Drugi dzień targów na Górnej Równi Krupowej upłynął pod herbem Białego Dunajca. Liczne warsztaty i prezentacje kół gospodyń wiejskich, a także występy zespołów regionalnych oczarowały publiczność. Dzień zakończył się pokazem barmańskim.

zobacz więcej

XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 11.08.2022 r.

Za nami uroczyste otwarcie i pierwszy dzień XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Najbliższe pięć dni na Górnej Równi Krupowej od godz. 11 otwarte będą stoiska z produktami regionalnymi oraz rękodziełem. Targom towarzyszą liczne występy zespołów regionalnych oraz warsztaty i prelekcje.

zobacz więcej

#SpotkajmySięNaTargach już 11 sierpnia !

Już wkrótce, 11 sierpnia na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem rozpoczniemy XIII edycję Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Tegoroczne wydarzenie obfitować będzie w różnorodne atrakcje: warsztaty rękodzieła, prelekcje, występy zespołów regionalnych, pokazy kulinarne, a także konkursy! Nie zabraknie również wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje niepowtarzalne wyroby spożywcze, produkty rękodzielnicze oraz kosmetyki. Bądźcie z nami w dniach 11-15 sierpnia! #SpotkajmySięNaTargach!

zobacz więcej

Poznaj naszych Partnerów !

Tegoroczne Targi będą wyjątkowe, a to wszystko dzięki naszym Partnerom, którzy w tym roku będą z nami współpracować podczas trwania XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Każdy z naszych Partnerów ma swój ogromny  wkład, aby stworzyć wyjątkowe wydarzenie. 

Już dzis dziękujemy, że nam zaufaliście - Spotkajmy się na Targach ! 

zobacz więcej

Szczegółowy program już dostępny!

Region to coś więcej niż miejsce na mapie. Tworzą go wyjątkowi ludzie, szczególny charakter otoczenia i niepowtarzalna kultura. Kwintesencją oraz ikoną danego regionu są tradycyjne produkty i sposób ich wytwarzania. W celu wspierania regionalnych fenomenów powstały Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Wydarzenie, które promuje autentyczność i różnorodność, dając możliwość spotkania z żywym dziedzictwem kulturowym zarówno z Polski jak i z Europy.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych. 

zobacz więcej

Czekamy na Was w "Zarembeku Tradycji"

Od kilku lat podczas Targów wyodrębniono specjalne miejsce - „Zarembek Tradycji”, prezentujące zwiedzającym bogactwo kulturowe tatrzańskiego regionu. W sposób przystępny i atrakcyjny przedstawiane są tu zwyczaje, obrzędy ludowe, stroje, szlaki turystyczne. To ciekawe miejsce, w którym odwiedzający będą mogli uczestniczyć także w  warszatach. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie. 

zobacz więcej

Poznajcie na Targach - Sekretne Smaki Targów

Podczas XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych niezwykle ważny punkt programu stanowić będą pokazy kulinarne. Koła Gospodyń Wiejskich z Powiatu Tatrzańskiego oraz z innych rejonów Polski, Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników, dołożą wszelkich starań, aby przygotować niepowtarzalne, tradycyjne i wykwintne dania. Niektóre z tych receptur będziecie mogli później znaleźć na Sekretnych Smakach Targów, na naszej stronie internetowej produkty-regionalne.pl. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie. 

zobacz więcej

Partner: Polskie Tatry S. A

Jednym z tegorocznych partnerów naszych Europejskich Targów Produktów Regionalnych jest Polskie Tatry Spółka Akcyjna. 

zobacz więcej

Koła Gospodyń Wiejskich zapraszają na XIII Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Kulturę znaleźć można również w smaku regionalnych potraw. Dlatego podczas wydarzenia niezwykle ważny punkt programu stanowić będą Koła Gospodyń Wiejskich z różnych rejonów Polski. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie. 

zobacz więcej

Śpiew, taniec, gra na instrumentach to wszystko tylko na Targach.

Teren Górnej Równi Krupowej każdego dnia rozbrzmiewać będzie tradycyjnymi dźwiękami. Już z daleka usłyszycie ludową oprawę muzyczną sierpniowego przedsięwzięcia. Natomiast w niedzielę 15 sierpnia poznacie kilka ciekawostek o instrumentach pasterskich. Taniec, śpiew, gra na instrumentach, ludowe stroje staną się nieodłączną częścią programu Targów, stanowiąc swoisty wyraz folkloru oraz dziedzictwa niematerialnego, które wciąż zachwyca  przyciągając spojrzenia. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie. 

 

zobacz więcej

Przed nami sierpniowe pokazy!

Możemy zdradzić, że podczas Targów odbedą się pokazy: edukacyjne, muzyki archaicznej, rzeźbiarskie, malarstwa, wypieków, mody góralskiej, strzyżenia owiec, pucenia oscypka oraz dojenia owiec.  Zapraszamy również na pokaz freestylerów na bazie produktów firmy MundivieWszystkie widowiska będą miały miejsce na Górnej Równi Krupowej w Zakopannem w dniach 11 - 15 sieprnia 2022 roku. Program godzinowy zostanie przedstawiony w późniejszym terminie. Partnerem przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie. 

 

zobacz więcej

Wraz pierwszym dniem lipca prezentujemy wyjątkowe produkty.

Wraz  z pierwszym dniem lipca prezentujemy Wam wystawców, którzy w sierpniu pojawią się na Targach. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania sie z wyjątkowymi produktami. Przedstawiamy: kosmetyki od Shamasy, rodzinną firmę Smaki Podhala oraz Gospodarstwo Agroturystyczne "Aleksandra i Dariusz Błaszczyk". Takie perełki znajdziecie tylko u nas. Odwiedzcie nas w dnia 11 - 15 sieprnia na Górnej Równi Krupowej. 

zobacz więcej

Wraz z połową czerwca prezentujemy wspaniałe produkty!

Wraz z połową czerwca  prezentujemy Wam wystawców, którzy w sierpniu pojawią się na Targach z wyjątkowym asortymentem. Poznajcie manufakturę Hope Dziedzic, Diego Totti deski do serwowania, Pracownię Cudeńko Ceramika oraz Polskich Projektantów. 

 

zobacz więcej

Poznajcie kolejnych Wystawców!

Czas poznać kolejnych wystawców!  Dzisiaj prezentujemy Wam prace rękodzielnicze - unikalne, tworzone z pasją i sercem produkty:   Black Mind, Piękny Sklep, Kura-d.pl oraz Kuferek z pasją. 

 

zobacz więcej

Wraz z majem przedstawiamy kolejnych wystawców!

Prezentujemy Wam w miesiącu maj  wystawców, którzy w sierpniu pojawią się na Targach z wyjątkowymi produktami spożywczymi. Poznajcie: Gawor - Wędliny, Smak Natury- Oleje, Miody Dworskie - Miody, Babcia Regina - Wędliny. 

 

zobacz więcej

Poznajcie kwietniowych rękodzielników, którzy pojawią się na XIII Europejskich Targach Produktów Regionalnych.

Wraz z końcem kwietnia przedstawiamy Państwu wystawców, którzy odwiedzą Nas z rękodziełem w sierpniu na Tarach. #SpotkajmySięNaTargach ze Sztukomanią, Anną Guzik Bijou, Fundacja TULILALA oraz Monaster św. Elżbiety.

 

zobacz więcej

Wraz z kwietniem czas na kolejnych wystawców.

Na początku kwietnia prezentujemy Wam wystawców, którzy w sierpniu pojawią się na Targach z wyjątkowymi produktami spożywczymi . Poznajcie: IZI Alkohole Regionalne, Rarytasy z Podlasia, Firmę SOSTA oraz Dziki Miód!

 

zobacz więcej

Prezentujemy kolejnych wystawców XIII Europejskich Produktów Regionalnych

Czas poznać kolejnych wystawców! Dzisiaj prezentujemy Wam prace rękodzielnicze - unikalne, tworzone z pasją i sercem produkty, które stanowią idealny, oryginalny pomysł na pamiątkę bądź prezent. #SpotkajmySięNaTargach z Dzikim Kłem, Galerią Artystyczną, Panią Bożeną Krzemień oraz Panią Genowefą Lange!

zobacz więcej

Poznajcie wystawców XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych!

Powracamy z akcją "Poznajcie naszych wystawców", przedstawiającą sylwestki eksponentów, których będzie można spotkać podczas sierpniowych Targów. Zaczynamy od produktów rolno-spożywczych: Czarnej Maliny, Smaku Tradycji, Browaru Koreb oraz Tradycyjnej Chaty.

zobacz więcej

Karnawałowy pomysł na ciasto od Tatrzańskiej Agencji

W tym walentynkowym dniu dzielimy się szczególnym przepisem na osłodę trwającego karnawału. Prezentujemy recepturę na ciasto "Palce lizać", przygotowaną według Dyrektor Tatrzańskiej Agencji.

zobacz więcej

Nowe, darmowe grafiki ETPR dostępne do pobrania na naszej stronie

Europejskie Targi Produktów Regionalnych rozpoczynamy już za 6 miesięcy i 16 dni. Dlatego dzisiaj zachęcamy Was do pobrania wyjątkowych grafik inspirowanych tym wydarzeniem.

zobacz więcej

Gałuski Jurgowskie czyli jeden z najlepszych smaków naszych Targów

 Podczas sierpniowego wydarzenia odbywa się konkurs na Najlepszy Produkt Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W zeszłym roku jedną z nagród przyznano Gałuskom Jurgowskim wykonanym przez Koło Gospodyń Wiejskich Jurgów. Członkinie z KGW na czelę główną kucharką  Panią Heleną Chowaniec zgodziły się podzielić z nami przepisem na to szczególne danie!

 

zobacz więcej

Wracamy z nowymi przepisami!

Poznaliście już Sekretne Smaki Targów? W zeszłym roku publikowaliśmy na stronie niebanalne przepisy wprost od Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Kościeliska!  Receptury wciąż są tam dostępne, tymczasem już wkrótce zdradzimy Wam kolejne sekretne smaki. Wśród nich znajdzie się wyjątkowy przepis od Koła Gospodyń Wiejskich z Jurgowa, które podczas XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych przygotowywały same pyszności!

zobacz więcej

Wystawco! Dołącz do nas podczas XIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych!

Region to coś więcej niż miejsce na mapie. Tworzą go wyjątkowi ludzie, szczególny charakter otoczenia i niepowtarzalna kultura. Kwintesencją oraz ikoną danego regionu są tradycyjne produkty i sposób ich wytwarzania. W celu wspierania tych fenomenów powstały Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Wydarzenie, które promuje autentyczność i różnorodność, dając możliwość spotkania z żywym dziedzictwem kulturowym zarówno z Polski jak i z Europy. 

zobacz więcej

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, pełni nadziei spoglądamy w przyszłość; w tym szczególnym czasie niech połączy nas serdeczne, rodzinne spotkanie przy wigilijnym stole, przysporzy nam  wielu radości i wzruszeń.  Niech pali się radosny płomień świec. Niech zgasną wszelkie spory. Podzielmy się opłatkiem i życzmy sobie wszelkiego dobra.

 

Dyrektor Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury Helena Buńda

wraz z Pracownikami

zobacz więcej

XIII Międzynarodowe Forum Górskie pn. „160 Rocznica Objawienia na Wiktorówkach”

Starostwo Powiatowe w Zakopanem wraz z Tatrzańską Agencją Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie zaprosić Państwa na XIII Międzynarodowe Forum Górskie pn. „160 Rocznica Objawienia na Wiktorówkach”, które odbędzie się w dniach 8-10 października 2021r. w Zakopanem.

zobacz więcej

Wykopki w Dzianiszu już w tę niedzielę!

Podczas XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych, 13 sierpnia mieliśmy okazję poznać przedsmak tegorocznych Wykopków w Dzianiu. Dlatego teraz wraz z Gminą Kościelisko, Gminnym Ośrodkiem Kultury Regionalnej w Kościelisku oraz Związkiem Podhalan oddział Dzanisz zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie już w tę niedzielę! Na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, a w tym także degustacje "Potraw z rzepy". Zapraszamy!

zobacz więcej

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 15.08.2021r.

Ostatni dzień targów pełen był pasterskiego klimatu - wszystko za sprawą uwielbianego przez turystów Festiwalu Oscypka i Serów Wszelakich.

zobacz więcej

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 14.08.2021r.

To już czwarty dzień Europejskich Targów. Za nami wiele interesujących warsztatów, spotkań oraz występów. Przed nami wciąż Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich.

zobacz więcej

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 13.08.2021r.

Za nami trzeci dzień sierpniowych Targów. Zobaczcie co działo się wóczas na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem.

zobacz więcej

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 12.08.2021r.

Za nami druga odsłona 13. edycji Europejskich Targów Produktów Regionalnych. To był dzień pełen kulinarnych atrakcji.  

zobacz więcej

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych: 11.08.2021r.

Za nami pierwszy dzień XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Przez pięć sierpniowych dni spotykać się będziemy z Państwem na Górnej Równi Krupowej, która tradycyjnie zamieniona została w targową wioskę.  

zobacz więcej

PolscyProjektanci na Górnej Równi Krupowej!

Podczas tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych nie może zabraknąć również PolskichProjektantów! W dniach 11-15 sierpnia będziecie mogli odwiedzić ich na Górnej Równi Krupowej, a także nabyć wyjątkową pamiątkę - dukat "Marka Tatrzańska" !

zobacz więcej

Partner: Polskie Tatry S. A.

Jednym z tegorocznych partnerów naszych Europejskich Targów Produktów Regionalnych jest Polskie Tatry Spółka Akcyjna. 

zobacz więcej

Poznajcie Cudeńko Ceramika!

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych już w tym tygodniu! Prezentujemy Państwu kolejnego z wystawców, a mianowicie Cudeńko Ceramika!

zobacz więcej

Anna Guzik Bijou czyli biżuteria z ludowym charakterem

W tym roku podczas XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych spotkacie wielu różnych rękodzielników. Jeżeli interesuje Was biżuteria z ludowymi elementami to zapraszamy serdecznie na stoisko Pani Anny Guzik!

zobacz więcej

Poznajcie Panią Bożenę Krzemień i jej prace rękodzielnicze

Już w przyszłym tyogdniu na Równi Krupowej w Zakopanem podczas XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych będziecie mogli spotkać Panią Bożenę Krzemień - rękodzielniczkę, która zachwyci was tworzonymi na szydełku maskotkami.

zobacz więcej

Piękna ceramika od Pięknego Sklepu

Poznajcie kolejnego wystawcę! Z przyjemnością przedstawiamy dzisiaj Piękny Sklep, który odwiedzi XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych z niezwykłym polskim rękodziełem.

zobacz więcej

PROGRAM XII EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALYCH

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA GÓRNĄ RÓWIEŃ KRUPOWĄ W ZAKOPANEM

W DNIACH 11-15 SIERPNIA!

 

 

#SpotkajmySięNaTargach

zobacz więcej

#SpotkajmySięNaTargach już 11 sierpnia !

Już wkrótce, 11 sierpnia na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem rozpoczniemy XII edycję Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Tegoroczne wydarzenie obfitować będzie w różnorodne atrakcje: warsztaty rękodzieła, prelekcje, występy zespołów regionalnych, pokazy kulinarne, a także konkursy! Nie zabraknie również wystawców z całej Polski, którzy zaprezentują swoje niepowtarzalne wyroby spożywcze, produkty rękodzielnicze oraz kosmetyki. Bądźcie z nami w dniach 11-15 sierpnia! #SpotkajmySięNaTargach!

zobacz więcej

Poznajcie kosmetyki tworzone z pasją od manufaktury SHAMASA

Podczas tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych nie zabraknie również naszych stałych wystawców z manufaktury SHAMASA. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ich stoiska podczas sierpniowej imprezy!

zobacz więcej

Black Mind czyli świat pędzlem malowany

XII Europejskie Targi Produktów Regionalnych to miejsce, gdzie możecie spotkać niepowtarzalnych wystawców. Dlatego dzisiaj na dobry początek tygodnia pragniemy zachwycić Was twórczością Katarzyny Murzyn z Black Mind!

zobacz więcej

Tulilala czyli duet rękodzielniczek!

Wśród grona naszych rękodzielników  tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych będziecie mieli okazję spotkać duet niezwykłych rękodzielniczek. Przedstawiamy Tulilala!

zobacz więcej

Wypieki Gospodarstwa Agroturystycznego Państwa Błaszczyków

Znamy już wszystkich tegorocznych wystawców na Europejskie Targi Produktów Regionalnych! Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam Gospodarstwo Agroturystyczne Aleksandra i Dariusz Błaszczyk.

zobacz więcej

Dziki Kieł i produkty inspirowane naturą

Unikalne i wykonane z pasją produkty z poroża od pracowni "Dziki Kieł" będziecie mogli zobaczyć podczas tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych! Zobaczcie sami!

zobacz więcej

Smaki prosto z pasieki czyli Miody Dworskie!

 

Nieodłącznym elementem, który pojawia się podczas każdych Europejskich Targów Produktów Regionalnych są miody. Dzisiaj przedstawiamy Wam wystawcę, który w swojej ofercie posiada ten wyjątkowy produkt. Poznajcie Miody Dworskie!

zobacz więcej

Mineral SPA czyli kosmetyki naturalne

Mineral SPA Iwona Ozimina czyli przedstawicielka strefy kosmetycznej podczas XII Europejskich Targów Produktów Regionalnych, szykuje dla Was wyjątkowe produkty. Przekonajcie się sami, zaczynamy 11 sierpnia!

 

zobacz więcej

Niezwykła biżuteria Genowefy Lange

Tegoroczne Europejskie Targi Produktów Regionalnych to miejsce dla szczególnych produktów, powstających z miłości do piękna oraz inspirowanych naturą. Poznajcie Genowefę Lange, która już w sierpniu pojawi się podczas naszego wydarzenia prezentując swoje  prace!

zobacz więcej

Regionalne smaki od Wiejskiej Chaty

Prezentujemy kolejnego z wystawców. W tym roku na Europejskich Targach Produktów Regionalnych będziecie mieli okazję posmakować aromatycznych wyrobów prosto z Wiejskiej Chaty!

zobacz więcej

Kwiatowe inspiracje świec firmy Garden-of lights

Inspirowane polską przyrodą, wyjątkowe i unikalne świecie będziecie mogli zobaczyć w tym roku podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Poznajcie kolejnego z naszych sierpniowych wystawców - manufakturę Garden-of lights!

zobacz więcej

Miody od firmy Raglan na Europejskich Targach!

Poznajcie miód będący efektem wyjątkowej pracy człowieka z pszczołami. Do grona tegorocznych  wystawców Europejskich Targów Produktów Regionalnych dołączyła firma Raglan!

zobacz więcej

Leśne klimaty od Kura-d.pl

„Dawno, dawno temu nastoletniej Agacie zachciało się nosić dzwony gdy na rynek wkraczały rurki...” W ten sposób rozpoczęła się krawiecka historia manufaktury Kura-d.pl, którą będziecie mogli poznać podczas tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych!

zobacz więcej

ACH – rękodzieło czyli filcowe prace Pani Anny Cholewy.

Prezentujemy kolejnego z wystawców, który dołączy do grona rękodzielników podczas naszych Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W tym roku, w sierpniu będziecie mieli okazję zapoznać się z pracami Pani Anny Cholewy!

zobacz więcej

3 miesiące do Europejskich Targów Produktów Regionalnych!

Europejskie Targi Produktów Regionalnych to szczególny czas dla twórców rękodzieła, ekologicznych kosmetyków, ale też producentów artykułów spożywczych i środowisk związanych z gastronomią. To również wyjątkowa chwila dla organizatorów oraz niepowtarzalna okazja dla odwiedzających w tym czasie Powiat Tatrzański do doświadczenia tradycji i regionalnej kultury.

zobacz więcej

IZI Alkohole Regionalne na sierpniowych targach.

Członek Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Europa – IZI Alkohole Regionalne pojawi się podczas Europejskich Targów Produktów Regionalny, ze swoimi wyjątkowymi produktami opartymi na kwiatach czarnego bzu.

zobacz więcej

Dołącz do naszych wystawców!

Do Europejskich Targów Produktów Regionalnych pozostały 3 miesiące i 19 dni! Grono naszych wystawców coraz bardziej się powiększa, ale wciąż można nadsyłać zgłoszenia!

zobacz więcej

Browar Koreb i jego 600-letnia tradycja

Narodowe Dziedzictwo Kulinarne i Smak 600- letniej tradycji Browaru Koreb podczas tegorocznych Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

Tradycja według firmy „Gawor”

Różnorodne, wyjątkowe, ale przede wszystkim tradycyjne produkty firmy „Gawor” pojawią się podczas tegorocznej edycji Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

Poznajcie Galerię Artystyczną

Podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych, rękodzieło odgrywa niezwykle istotną rolę. Dlatego z radością informujemy, że do grona naszych wystawców dołącza Galeria Artystyczna.

zobacz więcej

Poznajcie Smak Tradycji

Staropolska kuchnia, dziedzictwo kulinarne wielkopolski, a także ogromna pasja przekładająca się na niepowtarzalny smak to wizytówka kolejnego z wystawców, którzy dołączą do nas podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Czas na Smak Tradycji!

zobacz więcej

„Góralskie śpiywanie” w Powiecie Tatrzańskim

Szanowni Państwo, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie poinformować, iż rozpoczyna się pierwsza edycja Konkursu Śpiewaków Ludowych „Góralskie śpiywanie” w formie on-line!

zobacz więcej

Przed nami Święta Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc to szczególny czas, który spędzamy w pewnej zadumie oraz modlitwie, aby finalnie radować się wspólnie Zmartwychwstaniem Pańskim. Z tego względu Dyrekcja Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury wraz z całym zespołem pragnie życzyć Państwu, aby te Święta Wielkanocne pełne były spokoju, wiary oraz nadziei. Niech  ten czas przyniesie odrodzenie duchowe i napełni wszystkich pokojem i miłością.

zobacz więcej

Ekologiczna głębia smaku z firmą Sosta

Dlaczego więc nie zacząć wyrabiać zdrowych i pysznych olejów także w Polsce? – zabrzmiało pytanie, które przyczyniło się do powstania firmy Sosta.  Poznajcie kolejnego z naszych wystawców, który zaprezentują swoje wyjątkowe produkty podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

Sierpień z Babcią Reginą.

„Rób coś dobrze, albo nie rób tego wcale” to maksyma  rodzinnej firmy Babcia Regina, którą w tym roku będziecie mogli spotkać podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

Poznajmy się z Czarną Maliną

Próbowaliście już czarnych malin? Jeżeli nie, to podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych będzie ku temu wspaniała okazja, ponieważ do grona wystawców dołączyła firma Czarna Malina.

zobacz więcej

Europejskie Targi Produktów Regionalnym na ekranach Waszych telefonów

Do Europejskich Targów Produktów Regionalnych pozostały 6 miesięcy i 16 dni. Przygotowania do tego wydarzenia stają się coraz bardziej dynamiczne dlatego dzisiaj pragniemy przedstawić wam kilka nowych kolorystycznych propozycji targowych grafik Tym razem zdecydowaliśmy się na barwy czerwieni! Zachęcamy do zmiany tapety na wiosenne odcienie i wspólnego odliczania do sierpniowego wydarzenia.

zobacz więcej

Odwiedźcie Tradycyjną Chatę podczas sierpniowych Targów

Powstała z pasji oraz wiary w tradycyjne i naturalne produkty manufaktura dołącza do grona naszych sierpniowych wystawców podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

Zdrowe specjały od Eko-Cafe Zieleń

Do grona naszych wystawców podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych, dołączy w tym roku Eco-Cafe Zieleń. Wyjątkowa kawiarnia, która imponuje jakością przygotowywanych produktów, a także zachwyca ich wyglądem.

 

zobacz więcej

Monaster św.Elżbiety na Targach 2021

Zachęcamy do zapoznania się kolejnym z wystawców, który dołączy do grona rękodzielników podczas naszych Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

W dniach 11 – 15 sierpnia 2021 będziemy mieli okazję zapoznać się z wyrobami Sióstr z  Monasteru  św. Elżbiety z Białorusi.

zobacz więcej

Poznaj naszego wystawcę - firmę Hope

Prezentujemy pierwszego z wystawców, który dołączy do grona rękodzielników podczas naszych Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Cieszymy się mogąc ogłosić, że w tym roku w sierpniu będziecie mieli okazję zapoznać się z ekologicznymi wyrobami marki Hope.

zobacz więcej

Poznajcie naszych wystawców!

Nie wszystko musi być „Made in China”, a Europejskie Targi Produktów Regionalnych są tego idealnym przykładem. Unikalne rękodzieło, szczególne artykuły spożywcze i ekologiczne kosmetyki to tylko część  szerokiej oferty, która pojawia się każdego roku podczas sierpniowych Targów.

zobacz więcej

KGW w Kościelisku

Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku spotka się z nami na Europejskich Targach Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

Zgłoś się już teraz na Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Region to coś więcej niż miejsce na mapie. Tworzą go wyjątkowi ludzie, szczególny charakter otoczenia i niepowtarzalna kultura. Kwintesencją oraz ikoną danego regionu są tradycyjne produkty i sposób ich wytwarzania. W celu wspierania regionalnych fenomenów powstały Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Wydarzenie, które promuje autentyczność i różnorodność, dając możliwość spotkania z żywym dziedzictwem kulturowym zarówno z Polski jak i z Europy.

zobacz więcej

Europejskie Targi Produktów Regionalnych kandydatem w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie zachęcić Państwa do głosowania w konkursie „Turystyczne Skarby Małopolski”. Nasze Europejskie Targi Produktów Regionalnych kandydują do nagrody w kategorii „wydarzenie cykliczne”. Aby zagłosować należy wypełnić formularz, a następnie zatwierdzić swój głos klikając w link aktywujący, który otrzymacie Państwo na swój adres e-mail. Głosowanie trwa do 29 września, a laureaci konkursu zostaną ogłoszeni już w październiku. Za wszystkie Państwa głosy bardzo dziękujemy!

zobacz więcej

Nagroda Starosty Tatrzańskiego dla Koła Gospodyń Wiejskich w Kościelisku

Za nami już XI Europejskie Targi Produktów Regionalnych oraz imprezy towarzyszące. Wśród wydarzeń, które odbywają się co roku w czasie trwania targów jest również wręczenia Nagrody Starosty Tatrzańskiego za wybitne osiągnięcia dla regionu. I w tym roku nagrodę otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku. 

 

zobacz więcej

Za nami kolejny dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych

W Zakopanem przed nami kolejny dzień XI Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W poprzednich latach na imprezę zjeżdżali wystawcy z całej Europy, w tym roku z powodu pandemii trzeba było jednak ograniczyć targi do produktów z Polski. Mimo to kilkunastu wystawców pojawiło się na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej ze swoimi wyrobami. Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego, co działo się w czwartek.

zobacz więcej

Zapraszamy na kolejny dzień XI Europejskich Targów Produktów Regionalnych

W Zakopanem przed nami kolejny dzień XI Europejskich Targów Produktów Regionalnych.  W poprzednich latach na imprezę zjeżdżali wystawcy z całej Europy, w tym roku z powodu pandemii trzeba było jednak ograniczyć targi do produktów z Polski. Mimo to kilkunastu wystawców pojawiło się na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej ze swoimi wyrobami. Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego, co działo się w środę. 

 

               

zobacz więcej

XI Europejskie Targi Produktów Regionalnych pod Tatrami

W Zakopanem rozpoczęło się jedno z najważniejszych wydarzeń w czasie wakacji – targi produktów regionalnych. W poprzednich latach na imprezę zjeżdżali wystawcy z całej Europy, w tym roku z powodu pandemii trzeba było jednak ograniczyć targi do produktów z Polski. Mimo to kilkunastu wystawców pojawiło się na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej ze swoimi wyrobami.

zobacz więcej

XI Europejskie Targi Produktów Regionalnych

XI Europejskie Targi Produktów Regionalnych rozpoczęte. Od samego rana miasteczko targowe przez najbliższych kilka dni czeka na wszystkich chętnych na zakopiańskiej Górnej Równi Krupowej. Na stoiskach (tym razem wystawcy tylko z Polski) tylko i wyłącznie certyfikowane produkty regionalne.

 

zobacz więcej

Przed nami już XI edycja Europejskich Targów Produktów Regionalnych.

 

Już teraz zapraszamy Was na kolejną edycję Europejskich Targi Produktów Regionalnych. Mimo czasu pandemii, Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury podjęła decyzję o zorganizowaniu imprezy, choć w nieco okrojonej formie.

zobacz więcej

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH - ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza wystacwów produktów rolno - spożywczych, rękodzielników oraz kosmetycznych do zaprezentowania swoich produktów podczas trwania XI Europejskich Targów Produktów Regionalnych, jednocześnie informujemy  że w tym roku ilość wystawców na targach będzie mocno ograniczona.

zobacz więcej

XI EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH 2020

Pod koniec drugiej dekady XXI wieku, zdominowanego przez produkt masowy, pragniemy skierować naszą uwagę ku temu co rodzime i tradycyjne. W tym  konkretnym  celu powstały Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które zachwycają swoją oryginalnością, pozostawiając  sztampową codzienność daleko w tyle. 

zobacz więcej

X Jubileuszowe Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PODZIĘKOWANIE

Szanowni Państwo,

 

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury pragnie serdecznie podziękować za okazaną pomoc przy organizacji X Europejskich Targów Produktów Regionalnych, które odbyły się w dniach 11-15 sierpnia w Zakopanem.

zobacz więcej

Przed nami Jarmark Bożonarodzeniowy w Kościelisku - mamy dla Was więcej informacji

Gmina Kościelisko i Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury organizują pierwszy świąteczny Jarmark w tej części Podhala. Wzorem wielu innych miejscowości również pod Tatrami w tym roku odbędzie się ta tradycyjna impreza. Będzie można na niej nie tylko posłuchać muzyki ale i kupić ręcznie wytwarzane ozdoby choinkowe czy kupić smakołyki na świąteczne stoły. Napojów związanych ze świętami też nie zabraknie a organizatorzy zapewniają, że i zimowa aura jest zamówiona.

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - RELACJE TV

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

11-15 VIII 2019

zobacz więcej

X Jubileuszowe Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PRASÓWKA

X JUBILEUSZOWE

EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH

- PRASÓWKA

zobacz więcej

Wykaz pokazów i prezentacji kulinarnych, warsztatów seminariów oraz konferencji realizowanych podczas X Europejskich Targów Produktów Regionalnych

WYKAZ

POKAZÓW I PREZENTACJI KULINARNYCH, WARSZTATÓW SEMINARIÓW ORAZ KONFERENCJI REALIZOWANYCH PODCZAS X EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - Wykaz zespołów regionalnych

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

11-15 VIII 2019

Wykaz zespołów regionalnych

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 5 dzień - 15/08/2019 - relacja

Stanisław Barnaś wytworzył najlepszego oscypka X Europejskich Targów Produktów Regionalnych. W konkursie pokonał 9 przeciwników z całego Podhala. Rywalizacja baców w ramach Festiwalu Oscypka i Serów Wszelakich była ostatnim punktem tegorocznych Targów.

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 4 dzień - 14/08/2019 - relacja

Za nami czwarty dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych na Górnej Równi Krupowej w Zakopanem.

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 3 dzień - 13/08/2019 - relacja

Dzisiejszy dzień na Europejskich Targach Produktów Regionalnych to kolejna dawka nie tylko kulinarnych atrakcji.

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 2 dzień - 12/08/2019 - relacja

Drugi dzień Europejskich Targów Produktów Regionalnych przyciągnął na Górną Rówień Krupową tłumy turystów. Nic dziwnego - udział w Targach, na których królują świetne jedzenie, unikatowe rękodzieło i niepowtarzalna góralska kultura to najlepszy sposób na spędzenie wolnego czasu pod Tatrami.

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 1 dzień - 11/08/2019 - relacja

Za nami pierwszy dzień wielkiego święta tradycji. Na Górnej Równi Krupowej rozpoczęły się Europejskie Targi Produktów Regionalnych. Tegoroczne, dziesiąte już wydarzenie otworzył starosta tatrzański Piotr Bąk.

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - ZAPRASZAMY

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Zakopane - Rówień Krupowa

11-15 sierpnia 2019

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PATRONI Honorowi - PARTNERZY

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Zakopane - Rówień Krupowa

11-15 sierpnia 2019

zobacz więcej

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PATRONATY MEDIALNE

Patronaty medialne

X EUROPEJSKICH TARGÓW PRODUKTÓW REGIONALNYCH

11-15.08.2019

zobacz więcej

"Zarembek Tradycji" na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Program X Europejskich Targów Produktów Regionalnych co roku obfituje w wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących, przygotowanych z myślą o turystach oraz mieszkańcach, poszukujących smaków kuchni regionalnej, inspiracji sztuką rękodzieła ludowego, a przede wszystkim nastawionych na poznawanie wiedzy o kulturze Podhala.

zobacz więcej

PREZENTACJE I DEGUSTACJE KULINARNE na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

11.08. – 15.08.2019 PREZENTACJE I DEGUSTACJE KULINARNE

 
Zapraszamy serdecznie na różnorodne prezentacje oraz degustacje , prowadzone przez ekspertów sztuki gotowania: Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników, Polską Akademię Sztuki Kulinarnej , Koła Gospodyń Wiejskich, Restaurację Włoską „VILLA TOSCANA” oraz ECO CAFE ZIELEŃ z ekologicznymi produktami cukierniczymi.

zobacz więcej

15 sierpnia 2019 prezentacje kulinarne zaprzyjaźnionych restauracji X Europejskich Targów Produktów Regionalnych

15 sierpnia 2019 od godz. 14:30 podczas Jubileuszowych X Europejskich Targów Produktów Regionalnych serwowane menu będzie dla zaproszonych gości z zaprzyjaźnionych powiatów: poznańskiego, kartuskiego, łowickiego i świdnickiego oraz baców, uczestników Konkursu Na Najlepszego Oscypka:

zobacz więcej

Skład Jury Konkursu na Najlepszy Produkt Spożywczy X Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Skład Jury Konkursu na Najlepszy Produkt Spożywczy X Europejskich Targów Produktów Regionalnych

zobacz więcej

15 sierpnia 2019 Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

15 sierpnia 2019

Festiwal Oscypka i Serów Wszelakich na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

zobacz więcej

Kazimierz Furczoń propagator dziedzictwa naszego regionu

Jest mistrz, co wszystkie duchy wziął do chóru

I wszystkie serca nastawił do wtóru

(Adam Mickiewicz, Arcy-Mistrz)

zobacz więcej

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, reprezentowana przez pracowników Tatrzańskiego Biura Powiatowego, ma zaszczyt po raz kolejny uczestniczyć w Europejskich Targach Produktów Regionalnych.

zobacz więcej

ARiMR organizatorem prezentacji kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich z Podhala na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest Organizatorem prezentacji niespodzianek kulinarnych Kół Gospodyń Wiejskich z Podhala podczas X Europejskich Targów Produktów Regionalnych:

zobacz więcej

PTTK na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

 
Zarząd Oddziału Tatrzańskiego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
w programie
X Europejskich Targów Produktów Regionalnych.
zobacz więcej

13.08.2019 Muzeum Tatrzańskie na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

130. URODZINY MUZEUM TATRZAŃSKIEGO

X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

13 sierpnia 2019 (wtorek)

zobacz więcej

Stowarzyszenie Nasze Rio na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Stowarzyszenie Nasze Rio od 7 już lat działa dla młodzieży ale głównie z młodzieżą, na co dzień zajmuje się szeroko pojętą animacją społeczności lokalnej, prowadzi Pracownię Orange oraz Złotoryjskie Centrum Wolontariatu, w ramach którego właśnie od 6 już lat, w charakterze przyjacielskim, pojawia się w Zakopanem i udziela się wolontarystycznie na Europejskich Targach Produktów Regionalnych. Wolontariusze ze Złotoryi to ci, którzy codziennie rano na targach pomagają rozpakowywać i nosić towary wystawców, dbają o czystość oraz o to, aby każdy czuł się dobrze i chciał wrócić za rok. Wakacje z wolontariatem to nie tylko praca, ale przede wszystkim możliwość spędzenia wakacji, poznania nowych ludzi i dobrej zabawy.

zobacz więcej

14.08.2019 Powiat Jędrzejowski na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Reprezentacja Powiatu Jędrzejowskiego na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych:

 

  • Kapela Jędrusie - 2019/08/14 godz. 19 - 20
  • KGW Potok Wielki
  • Zespół śpiewaczy „Potoczanki” - 2019/08/14 godz. 13 - 14
  • KGW Wolica
  • KGW Łysaków Pod Lasem
zobacz więcej

11 i 15.08.2019 KGW Kościelisko na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Koło Gospodyń Wiejskich w Kościelisku, to kontynuacja dawnego Koła Gospodyń, działającego prężnie na terenie Kościeliska. Obecnie skupia 22 gospodyń, w różnym wieku, o różnych umiejętnościach i kwalifikacjach zawodowych. Logo KGW zaprojektowała jedna z członkiń- p. Stanisława Karpiel.

zobacz więcej

12.08.2019 KGW w Marcinkowicach na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Stowarzyszenie „Koło Gospodyń Wielskich” w Marcinkowicach zostało reaktywowane w grudniu 2002 roku. Kultywuje tradycję swoich ojców oraz miejscowości. Koło zrzesza dzieci, młodzież, kobiety oraz mężczyzn.

zobacz więcej

13.08.2019 Stowarzyszenie Gospodyń Sidzinianki na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Stowarzyszenie Gospodyń Sidzinianki w Sidzinie działa od 2010 roku. Członkinie Stowarzyszenia to przedstawicielki całej wsi, które łączy pasja wspólnego działania na rzecz lokalnej społeczności. Panie kultywują lokalną tradycję w dziedzinach: śpiewu, muzyki, obrzędowości, zachowania starych zwyczajów, oraz starodawnej znanej od pokoleń rodzimej prostej, zdrowej kuchni.

zobacz więcej

14.08.2019 KGW w Baranowie na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Koło Gospodyń Wiejskich w Baranowie powstało w grudniu 2016 r.

Gmina Baranowo jest to gmina wiejska położona w województwie mazowieckim, w powiecie ostrołęckim.

Koło Gospodyń Wiejskich skupia w swoich szeregach 25 kobiet z terenu Gminy Baranowo.

zobacz więcej

15.08.2019 KGW w Łubnie na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

KGW w Łubnie Opacym i Łubnie Szlacheckim zostało założone w 1947 r. Obecnie liczy 48 członkiń. Koło organizuje liczne wycieczki krajoznawcze. Panie wykonują wieńce dożynkowe, z którymi wyjeżdżają na dożynki gminne, powiatowe i krajowe. Gospodynie często biorą udział w różnych konkursach smaków regionalnych.

zobacz więcej

Grupa Trip na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Grupa Trip to zespół profesjonalistów z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, który zajmuje się kompleksową organizacją konferencji, kongresów i sympozjów jak również realizacją eventów firmowych, szkoleń, spotkań motywacyjnych i wyjazdów integracyjnych na terenie całego kraju.

zobacz więcej

POLSKIE TATRY S.A. na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Spółka POLSKIE TATRY S.A. jako marka z tradycją, obecna na zakopiańskim rynku turystycznym od ponad dwudziestu pięciu lat aktywnie wspiera inicjatywy, mające na celu promocję szeroko pojętej podhalańskiej kultury. Jako partner Europejskich Targów Produktów Regionalnych z dumą uczestniczymy w krzewieniu zamiłowania nie tylko do tradycyjnych smaków typowych dla tego regionu, ale również do podziwianego na całym świecie rękodzieła miejscowych twórców oraz tańca i muzyki. Dzięki zaproszeniu otrzymanemu od organizatora – Tatrzańskiej Agencji Rozwoju, Promocji i Kultury - mamy przyjemność współtworzyć wydarzenie wyjątkowe, które co roku cieszy się rosnącym zainteresowaniem odwiedzających je gości.

zobacz więcej

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu – Łączymy pasje z nauką!

W ofercie Uczelni znajduje się 14 kierunków (licencjackich, magisterskich i inżynierskich), prowadzonych w formie bezpłatnych studiów stacjonarnych oraz studiów niestacjonarnych. Naszą ambicją jest kształcenie kompetentnej kadry aktywnie odpowiadającej na potrzeby nowoczesnego rynku pracy. PPWSZ przykłada ogromną wagę do praktycznych aspektów kształcenia, służy temu nieustanna troska o rozwój bazy dydaktycznej, której chlubą są nowoczesne laboratoria. Dbamy, by w murach naszej Uczelni znalazło się miejsce nie tylko na pracę i naukę, lecz także nawiązywanie przyjaźni i rozwijanie pasji. Atutem Uczelni jest jej położenie u podnóża 3 pasm górskich: Gorców, Pienin i Tatr.

zobacz więcej

FIRMA STOLLIMPEX S.C. na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Produkty Stoll to szeroka gama wysokiej jakości przypraw i dodatków do żywności dla profesjonalnej gastronomii. Kompozycje przypraw, przyprawy jednorodne, koncentraty, paniery, marynaty to nasza specjalność. Koncentrujemy się tym samym na jedzeniu, nadawaniu mu smaku i wspieramy tych, którzy na co dzień zawodowo zajmują się tą sztuką.

zobacz więcej

Restauracja Villa Toscana na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

W dniach 11- 15 sierpnia

12:00 – 18:00 POKAZY I DEGUSTACJE KUCHNI RESTAURACJI WŁOSKIEJ „VILLA TOSCANA”

 

Włoska restauracja Villa Toscana wpisała się na stałe w krajobraz miasta Zakopane. Znajdziecie tu wszystko to za co kochamy urzekającą Italię… smak pachnących południowym słońcem dań, wyborne wina, aromatyczną kawę, a także atmosferę włoskiego biesiadowania, braku pośpiechu i gwar rozmów przy kieliszku wyśmienitego wina… jak w typowej włoskiej trattorii!

zobacz więcej

Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników działa od 1907 z kilkoma przerwami natomiast w 2010 roku zmieniliśmy nazwę i logotyp. Zakres działania Stowarzyszenia to Małopolska, ale tak naprawdę to jesteśmy wszędzie gdzie nas zapraszają. Nasza organizacja współpracuje z Urzędem Miasta, Urzędem Marszałkowskim, Kongregacja Kupiecka, Cechem Rzemiosła i Przedsiębiorczości, Małopolską Organizacją Turystyki, Kołami Gospodyń Wiejskich, Lokalnymi Grupami Działań.

zobacz więcej

Jan Filipczyk na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Jan Filipczyk
Szef Kuchni Hotel Kopieniec **** Fizjo med. & spa
Restauracja Krajobrazy.

zobacz więcej

12.08.2019 Toorank Polska S.A. na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

12.08.2019 godz. 16:00- 17:00

POKAZ FREESTYLERÓW NA BAZIE PRODUKTÓW FIRMY TOORANK Polska S.A.

 

Firma Toorank Polska S.A. działa na rynku polskim od 1996 roku i prowadzi działalność produkcyjną w przemyśle spirytusowym. Idąc za przykładem firm francuskich regionu Bordeaux, firm włoskich produkujących grappe, sławiących miejsce pochodzenia i przyciągających turystów i miłośników lokalnych kulinarni, dzięki którym rozwijają się regiony a wraz z nimi przedsiębiorstwa, firma Toorank Polska S.A prowadzi działalność polegającą na produkcji wyrobów wysokojakościowych, przeznaczonych dla wąskiego grona koneserów, produktów dla małych społeczności w mikroregionach. Dlatego od początku istnienia firma jest aktywnie zaangażowana w uczestnictwo w imprezach kulturalnych w Wiśle, Szczyrku, Krakowie, Zakopanem, Szydłowie i wielu innych, prezentując wyroby regionalne, które sławią polskie regiony w kraju i za granicą.

zobacz więcej

Karczma Widokowa Szymkówka na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Polana Szymkówka usytuowana nieopodal Bukowiny Tatrzańskiej na trasie do Morskiego Oka - z Karczmą Widokową Szymkówka - słynie w całej okolicy oraz w wielu zakątkach Polski z pysznej regionalnej kuchni. Budynek i taras widokowy zaprojektował Krzysztof Trebunia Tutka, znany muzyk, z zawodu architekt.

zobacz więcej

Eco – Cafe Zieleń Monika Jagłowska na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Markę Tatrzańską otrzymała Eco – Cafe Zieleń Monika Jagłowska – kawiarenka ekologiczna, jest to jedyna na Podhalu kawiarnia, w której produkowane i podawane są słodkie produkty na bazie ekologicznych produktów - miodu z ekologicznej pasieki Kószka z Rożnowskiego Parku Krajobrazowego, produktów lokalnych: oscypka, bryndzy, bundzu (tarty wytrawne). Dbałość o detale pozwoliła pozyskać klientów, dla których nie ma odpowiedniej do ich potrzeb oferty na rynku - to alergicy, diabetycy czy na chorzy celiakię.

zobacz więcej

11.08.2019 HANKA RYBKA na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

11 sierpnia 2019
18:00 - 20:00   KONCERT HANKI RYBKI Z ZESPOŁEM
 

Wszechstronna wokalistka, urodziła się i wychowała w rodzinie pielęgnującej tradycję i obyczaje ludowe, dla której muzyka była i jest naturalnym dopełnieniem codziennego życia. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, w klasie śpiewu solowego. Dwukrotnie brała udział w warsztatach wokalnych w Letniej Akademii Mozartowskiej w Salzburgu.

zobacz więcej

12.08.2019 Zespół Góralski Młode Podhale na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

12 sierpnia 2019
18:00 – 19:00 PPWSZ NOWY TARG "MŁODE PODHALE"

 

Uczelniany Zespół Góralski Młode Podhale działa przy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu od października 2010 roku. Jego założycielem był śp. Andrzej Stoch - etnograf, regionalista. 

zobacz więcej

15.08.2019 Anna Trebunia Tutka z Kapelą Pasterską "JUTRZENKA" na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

15 sierpnia 2019
17:00 - 17:45 KONFERENCJA O INSTRUMENTACH PASTERSKICH – ANNA  TREBUNIA TUTKA WRAZ Z MUZYKĄ  PASTERSKĄ „JUTRZENKA”

 

Kapelę Pasterską "Jutrzenka" w tym roku na Europejskich Targach Produktów Regionalnych poprowadzi Anna Trebunia-Tutka - architekt i muzyk, studentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Śpiewaczka i tancerka, ale przede wszystkim znakomita góralska "prymistka" jest laureatką najważniejszych konkursów muzyki ludowej w Polsce. Zdobyła też "Brązowe Zbyrkadło" w Międzynarodowym Konkursie Instrumentalistów im. Władysława Trebuni-Tutki, który odbywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folkloru Ziem Górskich. Prowadzi też zespół dziecięcy "Zornica" w Tatrzańskim Centrum Kultury "Jutrzenka" i zajęcia muzyki góralskiej. Specjalizuje się w grze na instrumentach pasterskich: piszczałkach, dwojnicy, fujarze bezotworowej i złóbcokach.

zobacz więcej

15.08.2019 Koncert Kapeli Jana Karpiela Bułecki na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

15 sierpnia 2019
19:00 - 20:00 KONCERT KAPELI JANA KARPIELA BUŁECKI

 

Kapela „Jan Karpiel-Bułecka i Przyjaciele” w niezmiennym składzie gra od 2015 roku, jednak tworzą ją muzycy z wieloletnim doświadczeniem. Magnesem, który przyciągnął ich do wspólnego muzykowania jest podobna wrażliwość muzyczna i wielki szacunek dla autentycznej, ludowej muzyki i siebie nawzajem. Mimo iż często mieli okazje grać razem, czerpiąc z tego wielką radość, to jako swój początek kapela symbolicznie wyznacza datę 5 stycznia 2016 r., kiedy miał miejsce koncert w Studio Programu 2 Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie. Koncert ten, bez prób i scenariusza, gdzie muzycy dowiadywali się, co będą grać ze słowa wiążącego prowadzącego – Jana Karpiela-Bułecki, został przyjęty niezwykle ciepło, a czasami wręcz entuzjastycznie przez słuchaczy w studio, a także w internecie. Projekt został udokumentowany w studio Janusza Kohuta w Bielsku Białej w październiku 2017 r.

zobacz więcej

Tatrzański Park Narodowy na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Tatrzański Park Narodowy
podczas X Europejskich Targów Produktów Regionalnych
Zarębek Tradycji
12 - 14 sierpnia 2019 roku, godz. 12:00 - 18:00

zobacz więcej

REZYDENCJA GUBAŁÓWKA na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Rezydencja Gubałówka położona jest na samym szczycie Gubałówki z którego można podziwiać Panoramę Tatr. Bajeczny widok na góry, niezliczone możliwości pieszych wędrówek i rowerowych tras, bliska odległość do wyciągów narciarskich, krystaliczne powietrze - to właśnie tu możesz cieszyć się urodą polskiej przyrody.

zobacz więcej

MAKRO Cash and Carry Polska S.A. na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

MAKRO Cash and Carry Polska S.A. po raz kolejny uczestniczy w Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem!

zobacz więcej

Hotel Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Hotel Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA to nowoczesny, luksusowy i kameralny hotel, usytuowany w malowniczej miejscowości Murzasichle nieopodal Zakopanego. To jedyny na Podhalu czterogwiazdkowy luksusowy obiekt wypoczynkowy i rehabilitacyjny dla Gości, zainteresowanych rehabilitacją i odnową biologiczną, którzy jednocześnie pragną korzystać z walorów tatrzańskiej przyrody, z dala od zgiełku miasta! Położenie hotelu sprawia, że można tu odetchnąć pełną piersią – u nas nie ma smogu!
 

http://www.kopieniec.pl/

zobacz więcej

Karczma Chata Zbójnicka na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Karczma Chata Zbójnicka i jej nietuzinkowe położenie sprawi, iż poczujesz prawdziwą magię tego miejsca. Położona niedaleko Aqua Parku, na wzgórzu, w lesie wśród śpiewu ptaków tworzy wyjątkowy klimat. Będąc u nas, jesteście Państwo w centrum Zakopanego, a jednak z dala od zgiełku miasta. Idąc do nas czujesz zapach lasu i klimat prawdziwego góralskiego szałasu. U nas można spędzić wyjątkowe chwile w szczególnej atmosferze, słuchając góralskiej muzyki w harmonii z otaczającą przyrodą.

zobacz więcej

Polska Akademia Sztuki Kulinarnej na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Polska Akademia Sztuki Kulinarnej jest ogólnopolską organizacją zrzeszającą szefów kuchni, restauratorów oraz znawców i propagatorów sztuki kulinarnej.

Celem działalności Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej jest przede wszystkim kultywowanie narodowej kuchni polskiej ale także szeroko rozumianej kultury kulinarnej, kształcenie kucharzy, praca z młodzieżą szkół gastronomicznych, certyfikowanie produktów i obiektów gastronomicznych, organizacja pokazów i konkursów kulinarnych na szczeblu lokalnym oraz ogólnopolskim.


http://pask.pl/

zobacz więcej

Społem Zakopane na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Społem Zakopane to polska firma ze stuprocentowo polskim kapitałem, której właścicielami są ludzie z terenu Zakopanego i Podhala. Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 80 lat. W 1939 z inicjatywy kilkunastu mieszkańców na terenie miasta Zakopane powstała filia Powszechnej Spółdzielni Społem, otwarto pierwszy sklep, „Podhale”, który prężnie działa do dzisiaj. Jest to sklep utrzymany w regionalnym stylu, w którym można znaleźć tradycyjne elementy podhalańskiej tradycji.

zobacz więcej

Firma DEVELEY na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Oferujemy gotowe, sprawdzone rozwiązania i receptury dla różnych kategorii i rodzajów lokali, od kawiarni, poprzez kantyny, fast-foody, na ekskluzywnych restauracjach kończąc. Stałe, merytoryczne wsparcie naszego zespołu kulinarnego – Brand Chefa oraz dwóch Doradców Kulinarnych oraz nowoczesne Studio Kulinarne są do Państwa dyspozycji.

zobacz więcej

Grzegorz Bukowiec po raz pierwszy na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Pan Grzegorz Bukowiec – Regionalny Doradca Kulinarny Kikkoman / Tabasco / Mutti / Develey, po raz pierwszy gości na prezentacjach kulinarnych X Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Prowadzi prezentacje kulinarne / szkolenia i doradztwo kulinarne w Hotelach i restauracjach na terenie całej Polski.

zobacz więcej

PAKFOL Przedsiębiorstwo Handlowe na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

PAKFOL Przedsiębiorstwo Handlowe jest od lat sponsorem Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Wysoka jakość produktów nadaje Targom pełny blask!

zobacz więcej

Restauracje Zakopane - Krupowa Izba - na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

Restauracje Zakopane
po raz kolejny
na X Europejskich Targach Produktów Regionalnych

zobacz więcej

Jubileuszowe X Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Dlaczego warto wybrać się na Jubileuszowe X Europejskie Targi Produktów Regionalnych? Otóż - podczas trwania Targów prezentowana jest bogata oferta różnorodnych produktów wędliniarskich, mleczarskich, owocowo-warzywnych, wyrobów cukierniczych, napojów w tym również wina, piwa, nalewek z Polski i zagranicy.

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych - RELACJE TV

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych

11-15 VIII 2018

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych - PODZIĘKOWANIE

Za nami IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych; dla uważnych obserwatorów i przyjaciół Targów oczywistą kwestią zapewne jest to, że Targi to wydarzenie skupiające bogactwo i różnorodność. Żywimy przekonanie, że i tym razem, dzięki wysokiej dbałości o smak, jakość – Targi były wydarzeniem niebanalnym - wystąpiło ponad 220 wystawców. Sierpniowe dni obfitowały w zmienną pogodę za to niezmienna była świetna atmosfera; było kolorowo, różnorodnie i smacznie.

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych 2018 - SPRAWOZDANIE

Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury w dniach 11-15 sierpnia 2019 zorganizowała IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych, które przyczyniły się do promocji regionu poprzez pielęgnowanie tradycji góralskiej.
 

IX EUROPEJSKIE TARGI PRODUKTÓW REGIONALNYCH 2018
SPRAWOZDANIE [PDF]

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych 2018 - PRASÓWKA

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych

11-15 VIII 2018

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych - Podziękowania dla Przyjaciół

Tatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury serdecznie dziękuje za uświetnienie swoją obecnością IX Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również przyjmą Państwo zaproszenie do udziału w Jubileuszowych X Europejskich Targach Produktów Regionalnych, które odbędą się w dniach 11-15 sierpnia 2019 w Zakopanem.

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 5 dzień - 2018/08/15 - relacja

Za nami ostatni dzień tegorocznych Europejskich Targów produktów Regionalnych. Dziękujemy, że byli Państwo za nami przez ostatnie 5 dni.
 
Dzisiejszy dzień to tradycyjny Festiwal Oscypka. Cały dzień poświęcony był temu najpopularniejszemu polskiemu serowi, który jest najbardziej znanym produktem regionalnym Podhala.
zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 4 dzień - 2018/08/14 - relacja

Europejskie Targi produktów Regionalnych powoli dobiegają końca. Jutro przed nami Festiwal Oscypka, a dziś rozstrzygnęliśmy konkurs na najlepsze produkty tegorocznej edycji.

zobacz więcej

IX Europejskie Targi Produktów Regionalnych - 3 dzień - 2018/08/13 - relacja

Trzeci dzień Europejskich Targów produktów Regionalnych rozpoczęliśmy od tradycyjnego spotkania z podhalańskimi kowalami, którzy swoje umiejętności prezentowali podczas warsztatów kowalstwa artystycznego w ramach IV Kowalskich Spotkań, poświęconych pamięci Jacka Biernacika.

zobacz więcej