VIII ETPR - Kawiarnia Targowa - KRAKOWSKA SZKOŁA BARMANÓW I BARISTÓW

Zapraszamy do Kawiarni Targowej, którą podczas VIII Europejskich Targów Produktów Regionalnych poprowadzi Krakowska Szkoła Barmanów i Baristów.

www.ksb.krakow.pl                   www.kingsofbar.pl

 

Szkoła oferuje kompleksowe kursy przygotowujące do pracy w gastronomii oraz warsztaty dla osób chcących bliżej poznać fascynujący świat alkoholi lub kawy. Posiadamy własny, doskonale wyposażony bar, salę szkoleniową i najwyższej jakości multimedialne materiały szkoleniowe, a co najważniejsze doświadczonych i sprawdzonych wykładowców. Gwarantuje to, że nasi kursanci zyskują nie tylko wiedzę i umiejętności, ale też pewność siebie niezbędną w pracy.

Miksologia jest wielkim i pasjonującym światem, którego poznanie i eksploracja na własną rękę powinna mieć solidne fundamenty. Takim fundamentem jest wiedza o alkoholach i innych ingrediencjach, sposobach ich kompozycji, a także umiejętności techniczne, prezentacyjne i sprzedażowe. Wysoki poziom wymagany jest od wykładowców, dostawców, a także uczniów. Nasze wymagania sprawiły, że jakość szkolenia jest najlepsza z możliwych, a w efekcie wielu absolwentów naszej szkoły odnosi sukcesy pracując w najwyższej klasy lokalach i zdobywając laury w wielu konkursach.

Naszą jakość doceniło już wiele lat temu Stowarzyszenie Polskich Barmanów przyznając nam swoją rekomendację. Jesteśmy jedyną w Krakowie i jedną z 7 szkół w Polsce, które posiadają takie wyróżnienie.

Razem z firmą KINGS OF BAR realizujemy na terenie całego kraju mobilne usługi barmańskie oraz baristyczne. Tworzymy ciekawe wariacje smakowe w napojach mieszanych oraz serwujemy aromatyczną kawę. Jednak ideą całego zespołu jest również rekomendacja i wsparcie produktów z małych lokalnych manufaktur. Chcemy stać się inspiracją do poszukiwania różnych wariacji smakowych.ARCHIWUM AKTUALNOŚCI »
    
Organizator:
 
 Dofinansowanie:
 
1999-2018 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms